Hrvatski športski konj

Registar HŠK grla

Pretražite grla hrvatskog športskog konja, njihovo podrijetlo i potomstvo.

Profil grla

305 Trofetta II

030030558
—
Datum oždrebljenja30.06.1958.
Spol—
PasminaLipicanac
Matična knjiga—
Transponder0
Putovnica—

Pedigre — četiri generacije

Kliknite na pretka za njegov pedigre
Grlo305 Trofetta II030030558LipicanacOtac1159 C.Pakra V191001030115941LipicanacOtac478 C. Mara IX191003030047834LipicanacOtac749 C. Nana191001030074928LipicanacOtacNije evidentirano
MajkaNana030004015Lipicanac
Majka283 Mara IX191003030028330LipicanacOtacNije evidentirano
MajkaNije evidentirano
MajkaNije evidentiranoOtacNije evidentiranoOtacNije evidentirano
MajkaNije evidentirano
MajkaNije evidentiranoOtacNije evidentirano
MajkaNije evidentirano
Majka96 Trofetta XLIV191001030009648LipicanacOtacNije evidentiranoOtacNije evidentiranoOtacNije evidentirano
MajkaNije evidentirano
MajkaNije evidentiranoOtacNije evidentirano
MajkaNije evidentirano
MajkaNije evidentiranoOtacNije evidentiranoOtacNije evidentirano
MajkaNije evidentirano
MajkaNije evidentiranoOtacNije evidentirano
MajkaNije evidentirano

Potomstvo (6)

ImeUELNGodišteSpolDrugi roditelj
385 C. Liza XXI1910010300385771977  
406 Toplica1910010300406761976  
101 Troffeta VI1910010300101731973  
94 M.Trofetta II1910030300094681968  
490 Canissa IX1910010300490671967  
2 Trofetta III1910030300002641964  

Rezultati

500+ grla
ImeUELNGodišteSpolOtacMajkaStatus
A.M.B. April1910043401491222022ženskiAirborne MontecilloA.M.B. PeachesAktivno grlo
A.M.B. Beatrice1910043401556232023ženskiBonaireQuinarey ZAktivno grlo
A.M.B. Belissima1910043401490222022ženskiBravourLavolaAktivno grlo
A.M.B. Black Rembo1910043401430212021muškiOtto MailA.M.B. Magic DarknessIzlučeno
A.M.B. Braut Lavol1910043401427212021muškiA.M.B. ZorroLavolaAktivno grlo
A.M.B. Braut van den Zizou1910043401489222022muškiBravourZauberhafte 2Aktivno grlo
A.M.B. Briliance1910043401378202020ženskiBravourQuinarey ZAktivno grlo
A.M.B. Bronco Billy1910043401600242024muškiBonaireZauberhafte 2Aktivno grlo
A.M.B. Camaro1910043401746262026muški A.M.B. ElsaAktivno grlo
A.M.B. Carrera1910043401551232023muškiChaudfontaine JL ZAnabelAktivno grlo
A.M.B. Carvalho1910043401557232023muškiCavalier Russe ZShakiraAktivno grlo
A.M.B. Cascay Clinton1910043401740262026muški ColaAktivno grlo
A.M.B. Casino Royale1910043401686252025muškiChaccolino JL ZLu LuAktivno grlo
A.M.B. Cassy De Rewell1910043401741262026ženski Das Nou N LiefhebberAktivno grlo
A.M.B. Catrin1910043401687252025ženskiChaccolino JL ZCorazon Y RosasAktivno grlo
A.M.B. Chaccobella1910043401688252025ženskiChaccolino JL ZBlind DateAktivno grlo
A.M.B. Charlotte1910043401559232023ženskiChaudfontaine JL ZLavolaAktivno grlo
A.M.B. Chicco1910043401552232023muškiChaudfontaine JL ZBlind DateAktivno grlo
A.M.B. Cleopatra1910043401601242024ženskiPharaoCorazon Y RosasAktivno grlo
A.M.B. Crissie Hinde1910043401685252025ženskiChaccolino JL ZDas Nou N LiefhebberAktivno grlo
A.M.B. Cupido1910043401684252025muškiChaccolino JL ZMelody de PalsAktivno grlo
A.M.B. D-Mol1910043401679252025muškiHG Don`t Touch Tiji HeroA.M.B. ElsaAktivno grlo
A.M.B. Don Diablo1910043401683252025muškiDominancer WZauberhafte 2Aktivno grlo
A.M.B. Dream Catcher1910043401680252025muškiHG Don`t Touch Tiji HeroA.M.B. BrilianceAktivno grlo
A.M.B. Dreams Come True1910043401263182018ženskiAll in OneDaberlina ZAktivno grlo
12345678910...